Skip to main content
PAKIET FULL FACE 5 ml
3700 zł
Nasz autorski, spersonalizowany pakiet w którym do wykorzystania jest min 5 ml kwasu hialuronowego. W zależności od uwarunkowań można je wykorzystać na wypełnienie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo wargowych, modelowanie kości jarzmowych, brody i żuchwy, doliny łez oraz powiększanie ust.
DOLINA ŁEZ
1100 zł
MODELOWANIE BRODY 1 ml
800 zł
Preparat zostaje podany w brodę, kształtem dążąc do owalu dzięki czemu całą twarz wydaje się szczuplejsza. Zrobimy ją 'on point’! To świetny zabieg również dla osób, które mają tyłozgryz i cofniętą szczękę aby móc skorygować profil.
MODELOWANIE ŻUCHWY
800 zł - 1500 zł
Pięknie wyrysowana żuchwa nada Twojej twarzy nowy, lepszy wymiar. Świetny zabieg również dla osób z tyłozgryzem i cofniętą żuchwą, aby zamaskować nieprawidłowe proporcje i poprawić profil.
MODELOWANIE KOŚCI JARZMOWYCH 1-2 ml
800 zł - 1500 zł
Dzięki temu zabiegowi uwydatnisz swoje atuty jeszcze bardziej, a buzia stanie się smuklejsza, kości policzkowe bardziej wyraziste. Preparat podajemy na szczyty kości policzkowych dzięki czemu również wszystko co pod nimi optycznie staje się smuklejsze.
BEZOPERACYJNA KOREKCJA NOSA KWASEM
1000 zł
Problem z garbatym, haczykowatym nosem? Abo po prostu Twój nos nie jest równy i nie wiesz co z tym zrobić? To najmniej inwazyjna metoda jego korekcji z natychmiastowym efektem! Procedura zabiegowa składa się na 2 zabiegi.
WYPEŁNIANIE BRUZD ZMARSZCZEK
800 - 1500 zł
Preparaty z kwasem hialuronowym stosujemy w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów. Działają poprzez uzupełnienie naturalnych zasobów tej substancji w organizmie. Hamują rozpad kolagenu, a także stymulują produkcję nowego kolagenu. W efekcie znikają zmarszczki, skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekt po zabiegu utrzymuje się więc zwykle od 7 do 18 miesięcy (w zależności od rodzaju skóry i usieciowania kwasu), po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).