Skip to main content

Pasja i profesjonalizm u nas to podstawa! Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy.

Połączenie wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

Aesthetic Master

Monika Antosiak

Kosmetolog i właścicielka Estetyczna Clinic
Estetyczna Clinic to miejsce stworzone dla kobiet i mężczyzn w którym pomagam zatrzymać młodość i zdrowie,   czerpię z tego ogromną energię i satysfakcję.
Kosmetolog, Pielęgniarka

Weronika Burkovets

Jestem kosmetologiem z wykształceniem wyższym pielęgniarskim. Obecnie jestem studentką medycyny na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Bardzo ważne dla mnie jest Wasze bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zawsze mam indywidualne podejście do każdego pacjenta. Kosmetologia jest moją pasją dlatego nie przestaje się doszkalać i śledzić nowe trendy.

Kosmetolog, Administrator

Wiktoria Wasiak

Obecnie studiuję kosmetologię na wydziale Inżynierii i Zdrowia.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności

Odkąd pamiętam marzyłam o pracy w branży kosmetycznej, w której pacjent zostanie obdarzony  holistyczną opieką.

Kosmetologia już od wielu lat jest moją pasją, a połączenie studiów z pracą w klinice  kosmetologii estetycznej na stanowisku administratora umożliwiło mi rozwój i wykorzystanie zdobytej wiedzy. Moją pasją jest dążenie do spełniania marzeń pacjentek o idealnym pięknie. Zadbam o Twój komfort i odpowiem na wszystkie pytania.

Szukanie prezentu często spędza nam sen z powiek ! Czy to co wybiorę napewno się spodoba, czy trafię w gust, czy zostanie wykorzystany ?

Zapewniamy Cię, że każdy kupiony Voucher Podarunkowy w naszej klinice wrócił do nas razem z zadowoloną obdarowaną osobą.

My kobiety kochamy prezenty, w szczególności te trafione to dlatego zdecydowanie polecamy idealnie dopasowany prezent. Dowolność wyboru, łatwość realizacji i piękna cera .

KUP VOUCHER